Корзина
35 отзывов
+380500852272
+380678750840
""УкрАгроЗаказ""

Гербицид Балерина Микс

В наличииКод: 0106082

2 738 грн.

Минимальная сумма заказа — 500 грн.

Гербицид Балерина Микс
Гербицид Балерина Микс
2 738 грн.
В наличии
 • +380 показать номер +380500852272
 • +380678750840
 • +380 показать номер +380500852272
 • +380678750840
 • Контакты
  • Телефон:
   +380500852272
   +380678750840
  • Контактное лицо:
   Евгения Викторовна
  • Адрес:
   ул. Медицинская 41, Каменское, Днепропетровская область, Украина
  • Email:
   ukragrozakaz@ukr.net

Характеристики

Культура:

пшениця яра та озима, ячмінь ярий

Назва діючої Речовини та ее вміст:

складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д кислоти, 410 г / л і флорасулам, 7,4 г / л (Балерина) і трибенурон-метил, 750 г / кг (Мортира)

опис

Трикомпонентний гербіцид в оригінальній бінарної упаковці проти широкого спектра однорічних і багаторічних дводольних бур'янів у посівах зернових культур

 переваги:

висока ефективність проти широкого спектру однорічних і багаторічних дводольних бур'янів, включаючи підмаренник чіпкий, види пікульніка, осот, осот, види ромашки, молочай Лозно

стримуюча дія на березка польова в фазі розвитку бур'яну до 10 см

 запобігання виникненню резистентності у бур'янів завдяки наявності трьох діючих речовин з різними механізмами дії

 можливість внесення при температурі від 5 ° С

 широке вікно застосування (до фази другого міжвузля культури), гнучке планування термінів обробки

 відсутність післядії, використання без обмежень у всіх типах сівозмінах

 ефективне застосування без додавання ад'юванта

 зручна бінарна упаковка, що виключає помилки в дозуваннях

призначення:

післясходовий трикомпонентний системний гербіцид в оригінальній бінарної упаковці проти широкого спектра однорічних і багаторічних дводольних бур'янів у посівах зернових культур.

Діючі речовини:

складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д кислоти, 410 г / л і флорасулам, 7,4 г / л (Балерина) і трибенурон-метил, 750 г / кг (Мортира).

Препаративна форма:

Балерина - суспензійна емульсія, Мортира - водорозчинні гранули.

Характеристика діючих речовин:

всі три діючі речовини відносяться до різних хімічних класів: флорасулам - до класу тріазолопірімідінов, складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д - до похідних арілоксіалканкарбонових кислот, трибенурон-метил - до класу похідних сульфонілсечовин.

Спектр дії:

Балерина Мікс знищує більше 150 видів дводольних бур'янів (в тому числі стійкі до 2,4-Д і МЦПА), серед яких підмаренник чіпкий, ромашка (види), осот (види), осот (види), березка польова, волошка синя, гірчиця польова, грицики, талабан польовий, редька дика, лобода біла, мак-дикий, щириця (види), зірочник середній, горець (види), гречишка вьюнковая, амброзія полинолиста, дескурайнія Софії, латук татарський, кульбаба лікарський, пікульнік (види) , глуха кропива (види), вероніка (види), хоріспора ніжна і ін.

Механізм дії:

флорасулам і трибенурон-метил є інгібіторами освіти ферменту ацетолактатсинтази, складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д кислоти викликає реакцію ауксинового типу. Балерина і Мортира володіють системною активністю, швидко, протягом 1 год, проникають через листя і поширюються по всіх частинах бур'янів, включаючи коріння, блокують ріст клітин в молодих тканинах.

Можливість виникнення резистентності:

Відсутнє.

Балерина Мікс є новітньою розробкою компанії «Август» в галузі управління резистентністю бур'янів. Як і деякі інші сучасні гербіциди на зернові культури, цей препарат має не тільки високою ефективністю проти широкого спектра бур'янів, а й гармонійно вписується в систему антирезистентної стратегії. Всі три діючі речовини Балерини Мікс відносяться до різних хімічних класів, володіють різним механізмом дії, що виключає ймовірність виникнення стійкості у бур'янів.

Швидкість і симптоми впливу:

зростання оброблених Балериною Мікс бур'янів пригнічується вже через кілька годин після обприскування, а через добу - повністю зупиняється.

Видимі ознаки дії (знебарвлення і скручування листя, скорочення міжвузлів, почервоніння жилок, хлороз листя, відмирання точок росту, некроз тканин) виявляються через 3 - 4 дні. Залежно від виду бур'янів та погодних умов остаточна загибель бур'янів відбувається через 2 - 3 тижні після обробки.

Фактори, що впливають на ефективність препарату:

оптимальна температура - від 8 до 25 ° С, коли йде активний ріст бур'янів, і препарати діють швидше. Не рекомендується проводити обробку в ті дні, коли прогнозуються нічні заморозки, і після них через можливість зниження ефективності препарату.

Умови зберігання: в спеціально призначених для пестицидів складських приміщеннях, в герметично закритій, без пошкоджень заводській упаковці при температурі від мінус 10 до плюс 35 ° C.

Термін зберігання:

3 роки при зберіганні в непошкодженій заводській упаковці.

Особливості застосування:

препарат застосовують на пшениці ярої та озимої, ячмені ярому. Балерина Мікс Високоселективний для культурних рослин і дозволяє проводити обприскування до фази другого міжвузля. Максимальна норма витрати використовується у випадках: вихідної високої засміченості; переважання в посівах багаторічних корнеотприскових бур'янів; наявності переросли бур'янів (підмаренник чіпкий при висоті 15 - 20 см, види ромашки - до 20 см, види осоту і бодяка - до бутонізації). Балерина Мікс стримує розвиток березки польової в фазі розвитку бур'яну до 10 см.

Бінарна упаковка має різні ємності для Балерини і Мортири і, в залежності від ситуації на полі, дозволяє застосовувати суміш в нормах витрати:

• Одна упаковка на 15 га: Балерина, 0,28 л / га + Мортира, 15 г / га (культура - в фазі середини і кінця кущіння, почала трубкования; подмаренник - до 6 мутовок; бур'яни з родини хрестоцвіті - до 8 справжніх листків ; пікульнік, лобода, ромашка, сходи амброзії полинолистої - 2 - 4 справжніх листків; осот - розетка - початок стеблування; волошка - до 6 справжніх листків; березка з насіння - до 10 см);

• Одна упаковка на 20 га: Балерина, 0,21 л / га + Мортира, 11,5 г / га (культура - в фазі початку і середини кущіння; бур'яни - в ранніх фазах розвитку: підмаренник - сходи - 2 мутовки; бур'яни з сімейства хрестоцвіті - до 6 справжніх листків; пікульнік, лобода, ромашка, амброзія полинолиста - сходи - 2 справжніх листків; волошка і березка з насіння - до 4 справжніх листків; осот жовтий і осот з насіння - до утворення розетки).

Балерина Мікс не вимагає додавання в робочий розчин додаткових поверхнево-активних речовин.

Обмеження щодо сівозміни:

Відсутні. Оскільки Балерина Мікс не володіє післядією, її можна використовувати в усіх типах сівозмін. Загиблу з яких-небудь причин зернову культуру, оброблену Балериною Мікс, слід пересівати в поточному році тільки яровими зерновими, не можна застосовувати препарат на зернових з підсівом бобових культур.

сумісність:

Балерина Мікс сумісна в бакових сумішах з грамініцидами Ластик 100 і Ластик екстра, а також з різними фунгіцидами, інсектицидами, мінеральними добривами, мікроелементами і регуляторами росту. Перед застосуванням необхідно перевірити суміш на сумісність і фітотоксичність по відношенню до оброблюваної культури.

Не рекомендується застосовувати гербіцид в суміші з фосфорорганічними інсектицидами, а також чергувати обробки фосфорорганічними інсектицидами і гербіцидом, якщо розрив між ними не перевищує 7 - 14 днів через можливе пригнічення культури.

Змішувати препарати в баку обприскувача потрібно в наступному порядку:

СП (водорозчинні пакети) → СП → ВДГ (СТС) → СК (ТСК) → СЕ → КНЕ (КМЕ, МЕ, КЕ, ЕМВ) → ВРГ → ВРК (ВР) → ПАР.

Кожен наступний компонент додається після повного розчинення (диспергування) попереднього.

Витрата робочої рідини: 200 - 300 л / га

Характеристики
Основные
Обрабатываемые культуры В описании
Спектр гербицидной активности   В описании
Препаративная форма   Суспензионный концентрат
Минимальная температура эффективного действия   15.0 (град.)
Максимальная температура эффективного действия   25.0 (град.)
Содержание действующего вещества складний 2-етилгексиловий ефір 2,4-Д кислоти, 410 г / л і флорасулам, 7,4 г / л (Балерина) і трибенурон-метил, 750 г / кг (Мортира)
Применение для культур Пшеница, Ячмень
Производитель   August
Страна производитель Россия
Упаковка
Упаковка Пластиковая тара
Объем 5.0 (л)
 • Цена: 2 738 грн./л